מובילים בבטיחות – "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי

נסה לדמיין את התרחיש הבא: אתה נוהג בכביש מפותל וחשוך. בחוץ מזג אוויר סוער – גשם, רוח, ברד כבד וערפל לפרקים. הכביש חלק ומסוכן במיוחד. אין נהג שנוהג כמה שנים שלא חווה חוויית נהיגה שכזאת. כדי לסיים את הנסיעה ולהגיע הביתה בשלום בלי תאונות מיותרות, על תנאי הכביש ואיכות הכביש להיות במצב מיטבי. עליך להצליח לראות את הכביש, לא לחרוג מהנתיב שלך ולהצליח להתנהל בכביש גם בתנאים הקשים.

כשקווי ההפרדה וסימוני הכביש מסומנים כמו שצריך, באופן ברור, גם בחשכה, הנהיגה בכביש הופכת להיות קלה יותר באופן משמעותי. מעט מאד נהגים מקדישים לאופן בו משורטטים הנתיבים מחשבה, אך כאשר הם אינם משורטטים באופן ברור בתנאים קשים, כל נהג מרגיש כמה הנהיגה הופכת קשה במיוחד. לא מעט תאונות דרכים מתרחשות בשל כבישים מוזנחים ונתיבים לא ברורים ולא בולטים.

ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי יודעים שסימון כביש ברור יכול להיות גורם מכריע בשאלה אם הנהגים ישובו לביתם בשלום בתום הנסיעה. החברה, שהוקמה לפני כ-30 שנה מציעה ללקוחותיה כבר למעלה משלושה עשורים אמצעים, שירותים ופתרונות בטיחות בתחום הבטיחות בכביש. החברה, שנמצאת מאחורי הקלעים של כמה מהפרויקטים החשובים בתחום התחבורה בישראל, מציעה ללקוחותיה אמצעי בטיחות, ציוד איכותי ושירותים כמו סימון כבישים כאשר הערך המרכזי שמוביל אותה הוא הקפדה בלתי מתפשרת על בטיחות, איכות המוצרים והמכשירים בהם היא משתמשת ושירות מקצועי ואישי.

משנים את פני התחבורה בישראל תוך כדי תנועה: "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ"

כדי להצליח לשפר את תשתיות התחבורה בישראל מבלי לפגוע בפעילותם השוטפת של כבישי ישראל תוך שמירה בלתי מתפשרת על חיי אדם, ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" מקפידים במיוחד על הקפדה על בטיחות, על שימוש בכלים ובמוצרים הטובים ביותר בשוק. העובדים בדרישה נדרשים להקפיד על עבודה בטיחותית, בלי לחסוך בזמן ובכסף ולהתפשר על שמירה על חיי אדם.

החברה מספקת ללקוחותיה אמצעי בטיחות כמו אורות בטיחות מהבהבים המשמשים לעבודות בכביש, התקנת שלטי הכוונה, שירותים מגוונים של סימון כבישים ושל סימון חניות (חנייה אסורה, חניית נכים ועוד). בנוסף לכך החברה מציעה עוד סוגים רבים של שירותים בתחום הבטיחות בתעבורה.

לסיכום: תנו ל"מצודה בטיחות לתעבורה ב97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי את ההגה

הימים בהם הקומה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" היו בעשור בו התרחשה מהפכה בתחום פיתוח תשתיות התחבורה בישראל. פותחו כבישים ישנים שהיו קיימים עוד מימי המנדט הבריטי ונבנו כבישים חדשים, מחלפים, גשרים ועוד. המוניטין שיצרה לה החברה בניהולו של אילן שרעבי מיצב אותה לאורך השנים כבחירתן הראשונה של כמה מהחברות המובילות בתחום פיתוח תשתיות התחבורה. לא בכדי נבחרת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" עבר שנים רבות לקחת חלק בפרויקטים החשובים ביותר בענף.