לימודי איביי – ללמוד למכור באיביי

במסגרת לימודי איביי אצלנו באקדמיה, אנו מלמדים מסחר אלקטרוני באיביי, אתר ותיק וגדול למסחר באינטרנט. עם מיליוני מוצרים ומיליוני גולשים, לא מזמן איביי חגגו 20 שנה לאתר, ואנחנו לוקחים אתכם עמוק אל תוך סודות עולם המסחר המרתק הזה של איביי.

הקורס מורכב מאתר אינטרנט ובו סרטוני הדרכה עם צילומי מסך, תוכנה ייחודית שאנחנו פיתחנו לאיתור מוצרים טובים למכירה, וליווי צמוד של מדריך אישי בטלפון.

בקורס לימודי איביי אנו מלמדים 2 שיטות עבודה עיקריות במסחר באיביי. הראשונה, מכירת מוצרים יד שנייה מהבית, איך להעמיד למכירה פריט יד שנייה ישן שעומד אצלנו בבית ללא שימוש ולהפוך אותו לתכל'ס רווח כספי נקי ביד שלכם. בשיטה השנייה והמרכזית אנחנו מלמדים לעבוד ב"דרופ שיפינג". "דרופ שיפינג" זו שיטת מסחר שבה אין לנו שום סיכון כספי. אנחנו מלמדים אתכם איך לאתר מוצר במחיר נמוך באמזון ולמכור אותו באיביי. הרעיון בדרופ שיפינג זה שאנחנו מרווחים מעין דמי תיווך, אנחנו מפרסמים מוצר מאמזון ומוכרים אותו באיביי במחיר גבוה יותר ובכך גורפים לכיסנו את ההפרש.

לימודי איביי כוללים קורס מסודר און ליין באינטרנט, כאשר באתר הקורס שלנו תוכלו לצפות בעשרות סרטונים אשר ילוו אתכם שלב אחר שלב משלבי ההתחלה של פתיחת חשבון פייפל וחשבון באיביי וכל השלבים הטכניים הקשורים בכך , ועד הסברים מפורטים על כל שלב בבחירת המוצר וטיפול בהזמנות ובלקוחות.

באתר לימודיי איביי ישנם גם סרטונים שמלווים אתכם בשלבים היותר מתקדמים, לאלו מכם שהם כבר סוחרים ותיקים באיביי, ובהם אנו מלמדים כיצד להנות מהחזרים כספיים דרך רכישות באתרי קאשבק, כיצד לעבוד עם אתרים גדולים אחרים מלבד אמזון ומלמדים אסטרטגיות מסחר על מנת למקסם את המוצרים שאתם מעמידים למכירה וכמובן למכור כמה שיותר.

יש לנו קבוצת פייסבוק פעילה ושוקקת חיים בה הצוות והתלמידים עונים על שאלות אחד של השני, מעדכנים על הנושאים הכי חמים, משתפים עצות והישגים מתוך ניסיון אישי.

כמו כן אחת לחודש אנו מקיימים וובינר – הדרכה "חיה" עם מדריך בכיר, בחדר צ'אט אינטראקטיבי, בנושאי העשרה שונים ומגוונים.

את האתר של קורס לימודי איביי אנו דואגים לעדכן כל הזמן בסרטונים עם המידע הכי עדכני, והגישה אל האתר אינה מוגבלת בזמן וזמינה לכם תמיד. אתם יכולים לשבת בנוחיות של ביתכם, בזמן שנוח לכם, ובקצב האישי שלכם, ולצפות בסרטונים כמה פעמים שתרצו ללא הגבלה.

צוות הקורס מורכב מיזמים מצליחים בעלי ניסיון עשיר ורב שנים במסחר באיביי והצלחות מוכחות.

המדריך שיוצמד לכם ילווה אתכם בכל שלבי הקורס ויתן מענה על השאלות שמתעוררות תוך כדי עבודה בפועל.

Casimiro PT / Shutterstock.com